Baza do hybrydy – czy da się nią przedłużyć paznokcie?

Baza do hybrydy – czy da się nią przedłużyć paznokcie?

14 kwietnia, 2022 0 przez Specjalista Marketingu

Długie i zadbane paznokcie potrafią optycznie wyszczuplić nasze dłonie, a tym samym sprawić, aby wyglądały one bardziej kobieco i pięknie. Niestety czasem płytka paznokcia odmawia posłuszeństwa i nie rośnie tak szybko, jak powinna. Ponadto na jej powierzchni mogą pojawiać się przebarwienia lub nierówności, które dodatkowo obniżają samoocenę.

Dlatego też wiele kobiet decyduje się na przedłużenie swoich paznokci przy pomocy wybranych produktów. Pojawia się jednak jeden problem. Żel, który najczęściej stosuje się w celu przedłużenia paznokci, nie należy do najprostszych w obsłudze. Kobiety, które po raz pierwszy wykonują manicure żelowy, skarżą się na problemy z równomiernym rozprowadzeniem produktu przez zbyt gęstą lub lejącą konsystencję. Jak więc poprawić wygląd paznokci i nadać im wymarzoną długość bez konieczności sięgania po żel? Jest na to jeden sposób, a mianowicie baza do hybrydy. Nie możesz w to uwierzyć? A jednak!

Baza do manicure, czyli sposób na dłuższe paznokcie!

Zapewne zastanawiasz się, jak to możliwe, że baza do manicure, którą stosujesz w celu zwiększenia przyczepności płytki paznokcia przed aplikacją lakieru, może jednocześnie wpłynąć na jego długość i kształt? Już wyjaśniamy! Na rynku istnieją m.in. klasyczne bazy hybrydowe o właściwościach odżywiających i regenerujących, a także mocniejsze bazy z włóknami nylonowymi, którymi nie tylko wyrównasz powierzchnię paznokcia, czy przygotowujesz go do dalszej stylizacji, ale również przedłużysz go w prosty i sprawny sposób o 1 cm. Tego typu produkty cechują się dużą gęstością, która ułatwia nadanie paznokciom określonych wymiarów. Dzięki bazom przedłużanie paznokci stało się o wiele prostsze. Możesz więc dokonać tego w zaciszu własnego domu. Nie musisz zapisywać się na systematyczne wizyty u kosmetyczki, które potrafią kosztować fortunę. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednią bazę oraz zastosujesz do instrukcji, którą znajdziesz poniżej.

Jak przedłużyć paznokcie samodzielnie?

Nic prostszego! Na początku podążaj dokładnie w ten sam sposób, co przy wykonywaniu manicure hybrydowego. Zacznij więc od odsunięcia skórek i ich ewentualnego wycięcia, zmatuj płytkę paznokcia przy pomocy bloczka polerskiego, a następnie użyj pilniczka do skrócenia paznokcia i wyrównania krawędzi. Tak przygotowaną płytkę przetrzyj wacikiem bezpyłowym nasączonym cleanerem i odczekaj kilka sekund, aż odparuje. Teraz sięgnij po szablon do przedłużania paznokci, przyklej go we właściwy sposób, a następnie zaaplikuj pierwszą cienką warstwę bazy hybrydowej na płytce, przesuwając pędzelek po szablonie, aby stworzyć wymarzoną długość. Utwardź paznokcie w lampie. Następnie zaaplikuj kolejną, grubszą warstwę bazy na całej długości, pamiętając o zbudowaniu krzywej C, którą również utwardź. Kiedy uda Ci się nadać paznokciom odpowiednią grubość i długość, zdejmij ostrożnie szablon i wypiłuj paznokcie, aby były gładkie i równe. Następnie przemyj je cleanerem, przejdź do aplikacji lakieru hybrydowego oraz topu i gotowe! Proste, prawda?

0 0 votes
Article Rating