Integracja Erli – co powinieneś wiedzieć?

Integracja Erli – co powinieneś wiedzieć?

22 kwietnia, 2022 0 przez Specjalista Marketingu

Sprzedaż internetowa nie powinna opierać się na jednym kanale. Ważne jest, by e-sprzedawca potrafił wykorzystać potencjał możliwości dotarcia do nowych klientów.

Jeśli głównie Twój biznes opiera się na sprzedaży w sklepie internetowym, pomyśl o sprzedaży na portalach ogłoszeniowych, które pozwolą dotrzeć do nowych klientów. Erli to stosunkowo nowy serwis, który pozwala na zainteresowanie potencjalnych kontrahentów Twoim produktem. Na czym polega integracja Erli? Dowiedz się więcej!

Erli – nowy marketplace, nowe możliwości

Erli, jak już zostało wspomniane, to stosunkowo nowe miejsce w sieci, które pozwala dotrzeć do wielu nowych klientów. To marketplace, którego jedną z największych zalet jest fakt, że każdy sprzedawca posiada własnego osobistego opiekuna. Opiekun ten zajmuje się całkowitą koordynacją procesu zakładania konta, a także aktywacją sklepu. Należy także dodać, że miejsce to zezwala jedynie na dodawanie ofert zupełnie nowych oraz nieużywanych produktów (co np. odróżnia ten fakt od Allegro). Oprócz tego, Erli pozwala na zdobywanie punktów lojalnościowych, które pozwalają na wymianę np. na voucher na wakacje. Tytułowa integracja Erli pozwala na podpięcie Erli w systemie Apilo (daw.ErpBox). Choć funkcja nie jest jeszcze dostępna, przyniesie ona użytkownikowi ogromne korzyści!

Korzyści wynikające z integracji Erli z Apilo (daw.ErpBox):

  • dostęp do wielu kanałów sprzedaży w jednym miejscu,
  • dostęp do raportów oraz analizy sprzedaży,
  • wygodne i skuteczne zarządzanie sprzedażą internetową,
  • automatyzacja sprzedaży.

To tylko kilka korzyści wynikających z integracji Erli z systemem Apilo (daw.ErpBox), o których więcej poczytasz tutaj: https://apilo.com/pl/erli-sprzedaz-maksymalizacja-zyskow-na-wyciagniecie-reki/. Najważniejszym faktem jest to, że oszczędzisz mnóstwo czasu, ale i pieniędzy, dzięki automatyzacji sprzedaży i zadaniach automatycznych. A ucięcie zbędnych kosztów przełoży się z pewnością na rozwój Twojej działalności. 

Integracja Erli – skorzystaj za darmo!

Choć wspomniana opcja integracji jeszcze nie jest dostępna, niebawem znajdzie się w systemie Apilo (daw.ErpBox). Poprzez darmowe założenie konta na okres 2 tygodni, będziesz mógł skorzystać z tego za darmo i samodzielnie przekonać się do korzyści z niej wynikających. Obserwuj na bieżąco i wypróbuj integrację Erli zupełnie za darmo!

5 2 votes
Article Rating