Jak wybrać odpowiednią pościel do łózeczka?

Jak wybrać odpowiednią pościel do łózeczka?

18 lutego, 2021 0 przez Specjalista Marketingu

Spis treści:
1. Wstęp
2. Materiał, z którego wykonany jest produkt
3. Jak wybrać odpowiedni produkt?
4. Zastosowanie akcesoriów
5. Podsumowanie

Pościel do łóżeczka to jeden z podstawowych elementów wyprawki. Najczęściej nie korzystają z niej noworodki, ale dla niemowląt są już obowiązkowe. To właśnie dzięki dobrze dobranej pościeli maluch czuje się dobrze w swoim łóżeczku i może spać spokojnie. Pościel powinna więc zapewniać mu komfortowy odpoczynek. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Z odpowiednich materiałów
Pościel do łóżeczka 100×135 dostępna w sklepie https://koalahm.com/posciel/posciel-dla-dzieci/posciel-135 lub w innym dziecięcym rozmiarze powinna być uszyta z materiałów, które mają odpowiednie certyfikaty. To właśnie one dopuszczają daną tkaninę do kontaktu z wrażliwą skórą dziecka. Certyfikaty dowodzą tego, że tkaniny nie zostały barwione z wykorzystaniem toksycznych substancji oraz że sama tkanina ma bezpieczny skład. Najlepiej, by był to materiał naturalny, który oddycha, czyli przepuszcza powietrze. W tej roli doskonale sprawdzi się klasyczna bawełna, choć dostępne są też bardzo ciekawe propozycje wykonane z innych tkanin.

Ciekawe wzory
Pościel do łóżeczka malucha powinna też być estetyczna. Powinna pobudzać zmysły dziecka i oddziaływać na jego wyobraźnię. Może też być elementem dekoracyjnym pokoju. Pościele dla dziewczynek i chłopców są dostępne w różnych kolorach i wzorach. Są też modele uniwersalne, które mogą pasować do pokoju dziecięcego, niezależnie od płci jego mieszkańca. W tym sezonie najmodniejsze są pościele z motywami indiańskimi oraz roślinnymi. Bardzo popularne są subtelne, pastelowe odcienie, które sprawiają, że wszystko wygląda trochę jak z innej epoki. Nieustannie na topie są też typowe motywy dziecięce – misie, samochodziki, króliczki, kotki, wróżki itd. Coraz częściej pojawiają się także pościele w geometryczne wzory. Są to proste i harmonijne wzory, które mogą pomóc w uspokojeniu dziecka i wyciszeniu go przed snem. Przy okazji są też dość eleganckie i mogą spodobać się dorosłym.

Przynajmniej dwa komplety
Warto też pamiętać, że dziecięca pościel szybko się brudzi. Koniecznie trzeba wyposażyć się w kilka jej kompletów, by w razie potrzeby można było ją szybko i łatwo wymienić na czystą. Minimum to dwa komplety, chociaż warto mieć ich więcej na nieprzewidziane wypadki. Warto zwracać szczególną uwagę na pościel, którą bez obaw o wzór można prać i prasować. Dzięki temu utrzymanie jej w czystości nie powinno być trudne. Naturalne tkaniny szybko schną, więc nawet po wypraniu pościel będzie szybko nadawała się do użytku.

W różnych rozmiarach
Pościel do dziecięcych łóżeczek jest dostępna w wielu rozmiarach. Może to być pewnym utrudnieniem przy zakupie, bo łatwo przez pomyłkę kupić niewłaściwy wymiar. Warto jednak pamiętać, że 100×135 to jeden z najbardziej popularnych wymiarów. Jest dość uniwersalny, bo nadaje się dla niemowląt i przedszkolaków. Pościel ma wystarczającą szerokość, by dziecko dobrze osłonić i ochronić przed odkryciem podczas wiercenia się. Długość z kolei wystarczy, by dobrze okryć przedszkolaka. Równocześnie pościel nie jest tak duża jak dorosła jej wersja. Dziecko może czuć się pod nią bezpiecznie i dobrze. Oznacza to, że pościel w tym rozmiarze to najrozsądniejszy wybór dla malucha.

Oferowane przez Koala by HeartMade pościele do łóżeczka to produkty bardzo wysokiej jakości, oferowane w wielu wzorach. Znajdziesz je pod linkiem https://koalahm.com/rozki-niemowlece-i-kokony/kokon-dla-niemowlaka Ze względu na wyjątkowo niską wagę możesz je stosować podczas podrózy na wakacje czy spacery. Pościel posłuży nie tylko jako okrycie, idealnie nada się również jako kocyk, na którym możesz położyć dziecko.

Produkty znajdujące się w sklepie są szyte z wyjątkową starannością, każdy produkt wykonywany jest ręcznie z troską o najdrobniejsze detale. Priorytetem producenta jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, wygody i komfortu, co poświadczają stosown certyfikaty. Szeroki wybór wzornictwa i kolorów sprawia, że każdy rodzic z pewnością znajdzie idealny produkt dla swojego maleństwa.

 

0 0 votes
Article Rating