Kartki wielkanocne Enveloper

Kartki wielkanocne Enveloper

3 stycznia, 2022 0 przez Specjalista Marketingu

W ofercie dostępnej na stronie internetowej Enveloper  znajdziecie kartki wielkanocne w różnorodnych kolorach oraz wzorach. Niezależnie od tego czy gustujesz w bogato zdobionych kartkach ze specjalnie zaprojektowanymi życzeniami, czy wolisz postawić na minimalistyczne rozwiązania w stonowanych kolorach, nasza drukarnia stanie na wysokości zadania i spełni twoje oczekiwania.

 

Kartki wielkanocne dla firm to dobry wybór, dzięki któremu roześlesz specjalnie zaprojektowane życzenia do wybranych odbiorców. Bogata kolorystyka pozwala dobrać spersonalizowaną kartkę, w zależności od indywidualnych potrzeb. Druk kartek wielkanocnych przebiega bezproblemowo dzięki nowoczesnym technologiom, którymi dysponujemy. Odpowiednia kartka świąteczna to wyjątkowy i miły gest, dzięki któremu będziesz mógł przekazać wyrazy szacunku i podziękowania swoim klientom. Obecnie coraz większa liczba firm korzysta z kartek świątecznych, podkreślając swoje zaangażowanie we współpracę oraz przypominając klientom o swojej marce. Na naszej stronie swobodnie zamówisz pakiety z różną ilością sztuk. Od zestawów zawierających 20 kartek po zestawy dla największych firm, które zawierają aż 2 tysiące sztuk kartek wielkanocnych. Format drukowanych kartek zawiera się w dwóch preferowanych rozmiarach 145×145 oraz 210×99.

Wydruk specjalnie zaprojektowanych kartek

Dzięki naszym kompleksowym usługom możesz liczyć na profesjonalne wydruki kartek zaprojektowanych dla twojej firmy. W takim wypadku wystarczy, że grafik zamieni występujące w projekcie czcionki na krzywe, aby zachować odpowiednio wysoką jakość wydruku oraz odpowiedni wygląd. W przypadku gdy do naszej drukarni trafi projekt, którego czcionki nie są obsługiwane przez nasze urządzenia, zawarte na kartkach rodzaje czcionek mogą zostać zastąpione innymi, których wygląd może zmienić wygląd projektu. Niezwykle istotne jest więc dopilnowanie odpowiednich parametrów, które pozwolą drukować życzenia wielkanocne w niezmienionej formie. Chcąc zamienić czcionki na krzywe we własnym zakresie, wystarczy, że w programie graficznym po zaznaczeniu akapitu z tekstem, wciśniesz odpowiedni skrót klawiszowy.

Jak zamówić kartki wielkanocne w naszej drukarni?

Aby sprawnie zamówić wybrane produkty z naszej oferty, wystarczy skontaktować się z nami pod wskazanym adresem: office@enveloper.pl lub przy pomocy dostępnego na naszej stronie formularza kontaktowego. W wiadomości warto poinformować nas o przewidywanym nakładzie oraz terminie realizacji, na którym Państwu zależy. W przypadku realizacji własnego projektu warto przesłać podstawowe informacje na temat jego realizacji oraz potrzebnej ilości sztuk, jaką należy wydrukować. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, skontaktujemy się z tobą, prześlemy również propozycję wyceny oraz proponowany termin wykonania konkretnego zamówienia. Czas realizacji poszczególnych zleceń będzie różnił się, w zależności od ilości nakładu oraz tego, jakich produktów będziemy musieli użyć.

Drukarnia Enveloper – oferta 

Oferujemy wysokiej jakości wydruki przy użyciu specjalistycznych urządzeń poligraficznych, które spełnią twoje wymagania. Dzięki naszym artykułom firmy oraz inni przedsiębiorcy mogą efektownie wypromować swoją markę i pozyskiwać nowych klientów. Przez lata działalności zaufało nam tysiące klientów, którzy niejednokrotnie do nas wracają. Stawiamy na najwyższą jakość wydruku, śledząc branżowe trendy oraz korzystając z najnowocześniejszych urządzeń. Oferujemy szybką dostawę na terenie całej Polski. Zamówione kartki w błyskawicznym tempie dotrą z województwa wielkopolskiego pod wskazany adres. Zamawiając produkty w większych ilościach, możesz sporo zaoszczędzić, nasza drukarnia oferuje sprawną realizację oraz atrakcyjne ceny wszystkich usług dostępnych na stronie internetowej. O konkretne rabaty możesz zawsze zapytać naszych doradców. Dbamy o to, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb stale zmieniającego się rynku i w pełni odpowiadała wymaganiom klientów.

 

 

0 0 votes
Article Rating