Kobiety mafii Płoty  gdzie obejrzeć?

Kobiety mafii Płoty gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Specjalista Marketingu

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje tymże, który budzi mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio zrozumieć film, należy dobrze się w niego wczuć.
Kobiety Mafii wspomina o byciu rodziny z dzieckiem i ich opiekunką, gangstera a jego lubej, i ojca, który gotów jest stworzyć dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Kołobrzeg gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpływa na dziwny pomysł zwabienia przestępców w sieć, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej program i wymaga opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia wtedy na naszą rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo funkcjonuje bez żadnych problemów, choć w bezpiecznym momencie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Kołobrzeg gdzie obejrzeć?

Jeśli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa książka w ABW wpłynęła na kierunek oraz utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zrezygnować z pracy, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej założeniem, jest zbliżyć się do unii niebezpiecznych przestępców, którymi decyduje Padrino, będący na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w gospodarkę. Trzymania się w związku, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa samego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w zakładu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by uratować życie. Zabawa z dobrego skoku nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, i w obawie przed więzieniem, żywy określa się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze bliską osobą.

Kobiety mafii Kołobrzeg gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie młodego nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Polski, by móc dać im zarzuty. Udaje mu się jednak wyjść z formie obronną ręką. Kwalifikuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony pozostaje w szkole policyjnej, gdzie będzie korzystał ochronę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z istotnymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką przyjmują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc jest położona w szpitalu. Z ostatniej chwili, los dziecka stanowi w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyznę jest najważniejsze. Wykonywany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie życie, by uniknąć kary.
Na pełne szczęście, istnieje więc nie udana próba.

Kobiety mafii Kołobrzeg gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w rezultacie wyjeżdża na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety istnieje mu więc wprawdzie dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, przekazała mu truciznę. Mężczyzna pada na posadzkę w kawiarni, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka oraz niezdolności marki, do pielęgnacji nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka jest prowodyrem całej akcji. W podobnym do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na mężczyźnie, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były kobiet, pada zabity przez nowych mężów Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go mordują. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, określa się na zajęcie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W tym czynniku, odbywa się pierwsza połowa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Kołobrzeg gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera wiele scen akcji, są również momenty, w jakich przesuwa się kilka materiałów na raz, zatem warto oglądać obraz w przygotowaniu, aby zrozumieć o co w nim idzie.

Kobiety mafii Kołobrzeg gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii