Koszulki Miodowe lata Wolin

Koszulki Miodowe lata Wolin

3 lipca, 2019 0 przez Specjalista Marketingu

“Miodowe lata” to ponadczasowy serial, który od dekad gości na ekranach telewizorów w wielu polskich domach. Nieustannie cieszy się dużą popularnością, nawet wśród młodszych widzów, którzy dopiero poznają losy i perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33. Program został zrealizowany na licencji zagranicznego “The Honeymooners”. Oglądając “Miodowe lata” aż trudno pojąć, że cały serial jest przedstawieniem teatralnym.

Koszulki Miodowe lata Cedynia

 

Został on zrealizowany na żywo, przy publice w teatrze Żydowskim w Warszawie. Emisja serialu w telewizji rozpoczęła się w 1998, a zakończyła w 2003 roku. Wyemitowano go w 131 epizodach, podzielonych na 9 sezonów. W 2004 roku podjęto się kontynuacji serii, która została wypuszczona w 17 epizodach pod tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. Obecnie powtórki serialu często emitowane są na wielu kanałach telewizyjnych. Można je również bez problemu odszukać w online wyszukując frazę miodowe lata online, lub miodowe lata odcinki, są one dostępne na naszej witrynie.

Koszulki Miodowe lata Cedynia

telenowela opowiada o przygodach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Głównymi bohaterami są Karol Krawczyk (grany przez Cezarego Żaka), kierowca tramwaju, oraz jego najlepszy przyjaciel Tadeusz Norek (grany przez Artura Barcisia), pracownik kanałów. Są oni żonatymi mężczyznami w średnim wieku, którzy nieustannie szukają sposobów na wzbogacenie się i wejście w posiadanie sporej fortuny. Działania prowadzone przez nich w tym celu, za każdym razem kończą się fiaskiem i wplątują ich w tarapaty. Przyjaciele są nierozgarnięci i naiwni, nieustannie popadają w kłótnie między sobą. Dzięki ich optymizmowi i pogodzie ducha często udaje im się z nich wywinąć bez ran, wiedzą również, że ich przyjaźń jest ciągła i nie mogą bez siebie funkcjonować.

Koszulki Miodowe lata Cedynia

Karol Krawczyk to postać nieco nieugięta, często chodzi nerwowy, więc nietrudno wytrącić go z równowagi, co często powoduje przyjaciel Norek. Jest niezwykle pomysłowy, bez przerwy obmyśla nowatorskie pomysły, dzięki którym wreszcie uda mu się zarobić. Do swoich pomysłów zawsze udaje mu się przekonać Norka, który zawsze ulega dominującemu charakterowi przyjaciela. Niefortunnie pomysły te zawsze kończą się fiaskiem. Jako motorniczy, Krawczyk śni o kierowaniu nowego tramwaju, niskopodłogowego i klimatyzowanego. Jednak rzeczywistość daleka jest od marzeń, bohater od dekad prowadzi tramwaj starego typu. Kariera stanowi główny element jego życia, nawet kiedy śpi, nierzadko śni o tramwajach. Cechą wyróżniającą Karola, będąca obiektem wielu kawałów jest jego otyłość. Osobą, której najchętniej nigdy by nie widywał, jest jego teściowa, ukochana matka Aliny-Zofia Rudnik. Pomimo nerwowego usposobienia, Krawczyk w głębi serca jest ciepłą osobą, ceniąca sobie przyjaźń Norka. Pomimo wielu kłótni bohaterowie zawsze się godzą.

Koszulki Miodowe lata Cedynia

Tadeusz Norek pracuje w warszawskich kanalizacjach. Ze względu na swoje spokojne i sympatyczne usposobienie zawsze ulega Karolowi i pomaga mu w realizacji nie do końca przemyślanych i nielogicznych planów. Jego postać jest kontrastem dla postaci Krawczyka. Tadeusz jest spokojny i szczupły. Niepozorna sylwetka nie wyklucza jednak faktu, że zawsze zagląda do lodówki Krawczyków, często konsumuje z nimi obiad.

Równie interesującymi postaciami, których charakter i podejście do życia mocno kontrastuje z charakterem Karola i Tadeusza są ich żony: Danuta Norek (grana przez Dorotę Chotecką), oraz Alina Krawczyk (grana przez Agnieszkę Pilaszewską, a później Katarzynę Żak). Kobiety ciągle krytykują odrealnione pomysły swoich małżonków, jednak nie są w stanie powstrzymać ich przed wpadnięciem w kolejne problemy.
Danuta jest kobietą o bardzo dominującym charakterze, jest bezkompromisowa i często agresywna w stosunku do swojego męża Norka.
Alina jest jej opozycją, jest kobietą spokojną, znosi wszystkie szalone pomysły Karola, jednak często stara się go powstrzymać przed wplątaniem się w kolejne kłopoty. Pomimo swojego opanowanego usposobienia, potrafi jedną ripostą zabrać Karolowi wszystkie jego argumenty. Życie w roli kury domowej nie do końca jej pomaga, często narzeka na to, że mąż nie pozwala jej podjąć kariery zawodowej.

Koszulki Miodowe lata Cedynia

KOSZULKI MIODOWE LATA
Koszulki z kultowymi cytatami i motywami z programu to świetny pomysł na upominek dla każdego fana “Miodowych lat”. Dostępnych jest wiele ciekawych wzorów, które z pewnością przypadną wam do gustu. Znajdziecie je w zakładce “koszulki miodowe lata”. Cytaty, które się na nich znajdują to na przykład kultowe powiedzenia Karola „Czego stoisz na torach?”, „Nie Karoluj mi tu teraz”, czy najpopularniejsza tekst Danki „Tadzik! Na górę!”. Dostępne są w rozmiarach od XS do XXL w cenie 44, 90 zł (z wyjątkiem koszulki „Albatrosy”, która kosztuje 49, 90 zł).

Koszulki Miodowe lata Cedynia

Zobacz również serial miodowe lata