Lajki na Instagramie – jak mieć ich więcej?

Lajki na Instagramie – jak mieć ich więcej?

6 grudnia, 2021 0 przez Specjalista Marketingu

Osoby, które świadomie prowadzą swój profil na Instagramie, na pewno zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zaangażowanie użytkowników w każdy post opublikowany na Instagramie. Nie zawsze jest to łatwe, by zainteresować obserwatorów nową treścią. Z drugiej strony jest wiele osób, które prowadzą IG tylko dla siebie i zamieszczają tam jedynie selfie i zdjęcia zachodu słońca, ponieważ każdy może zostać dzięki Instagramowi fotografem. Ludzie uwielbiają publikować zdjęcia i obserwować, jak pojawiają się powiadomienia. Uwielbiają patrzeć, jak liczba ich zwolenników rośnie i starają się ustalić algorytm, który zwiększy ogólne zaangażowanie na stronie.v

Zakup lajków na Instagramie

Podczas gdy uzyskanie szybko większej ilości polubień i zwolenników może być trudne, jest możliwy zakup ich w pakietach. To dobre rozwiązanie zarówno, gdy zaczynasz na IG, jak i wtedy, gdy pragniesz potężnego kopa dla swojego profilu. Możesz kupić followersów i lajki na Instagramie na stronie: Polskielajki.pl

Jak jeszcze można zyskać więcej lajków?

Udostępnianie wysokiej jakości zdjęć

Nie zapominaj o tym, jak ważne jest posiadanie na IG wysokiej jakości zdjęć. Unikaj zamieszczania zdjęć, które są ziarniste, rozmazane, rozpikselowane lub zbyt ciemne. Prawdopodobnie nie zdobędziesz tylu polubień, ile być chciał. Pamiętaj o filtrach, które mogą uratować niemal każde zdjęcie, na pewno sprawią, że będzie nieco bardziej artystyczne. Nie musisz być profesjonalnym fotografem lub grafikiem, ale powinieneś podjąć wysiłek, aby zwiększyć zaangażowanie Twoich obserwatorów w post. Skup się na jakości postu – to oznacza zmianę telefonu lub robienie zdjęć w pokoju z lepszym oświetleniem.

Twórz angażujące podpisy do zdjęć 

Wymyślenie idealnego podpisu do postu jest trudne, ponieważ wszystko zależy od Twojej publiczności. Aby w pełni wykorzystać wysokiej jakości zdjęcie, należy połączyć je z mądrym i kreatywnym podpisem. Spraw, aby był ciekawy, angażujący i pełen wartości. Może Twoi odbiorcy lubią humor – nie bój się więc wprowadzić trochę swojego humoru do podpisu. Dodatkowo zadawaj pytania i wymuszaj zaangażowanie swoich followersów. Unikaj jednowyrazowych lub jednozdaniowych podpisów, a zamiast tego postaraj się zainspirować i wywołać emocje, opowiadając historię, dzieląc się stwierdzeniem lub udzielając wskazówek i porad. Twoim celem jest wywołanie pewnych emocji – śmiechu, nostalgii lub inspiracji. Spraw, aby Twoi odbiorcy mogli łatwo postawić się w Twojej sytuacji i odnieść się do Twojego podpisu i zdjęcia. 

Wykorzystaj wezwanie do działania – tak zwane CTA

Nie zastanawiaj się zbytnio nad tym krokiem. Zachowaj prostotę, umieszczając na końcu swojego podpisu linijkę, taką jak „Polub ten post, jeśli się z nim zgadzasz!” lub „Kliknij link w moim BIO”. Bądź bardzo jasny dla swoich odbiorców, ponieważ odbiorcy nie będą w stanie czytać w twoich myślach. Dawaj jasne sygnały. Musisz być precyzyjny, gdy chcesz, by obserwatorzy zrobili to, co chcesz.

Poznaj swoją publiczność

Prawdopodobnie słyszałeś to już wiele razy, ale serio – staraj się poznać swoją publiczność, abyś mógł tak tworzyć swoje treści tak, aby ją zadowolić. Jeśli wiesz, jakie są ich zainteresowania, co lubią robić w wolnym czasie, łatwiej będzie Ci się do nich odwołać poprzez zdjęcie i podpis. Nie tworzysz postów jedynie dla siebie.

Bądź aktywny

Lajkowanie innych kont i komentowanie zdjęć to dobry sposób, by zwiększyć swoje zasięgi na IG. Jest to bardzo ważny krok, ale wiele osób nie robi go z lenistwa. Aby zdobyć polubienia, musisz również dawać je innym. Niekoniecznie musi to być follow za follow, jednak na pewno jest na IG wiele treści, które szczerze Cię zainteresują. Bądź nie tylko twórcą, ale też użytkownikiem. Kiedy okazujesz szczere zainteresowanie czyjąś treścią, masz większe szanse na otrzymanie kilku polubień, a może nawet nowego obserwatora.

Instagram opublikował informacje, które dowodzą, że im bardziej angażujesz się w życie innych użytkowników Instagrama, tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz postrzegany jako prawdziwa osoba i zyskasz więcej zwolenników i polubień. Codzienne zaangażowanie na 15-30 minut poprawi Twoją pozycję w algorytmie Instagrama i błyskawicznie zwiększy liczbę polubień i zasięgi.

Instagram jest prostszy w obsłudze niż nam się wydaje. Wybierz niszę, opracuj plan działania i próbuj swoich sił. Przyciągniesz publiczność i będziesz w stanie dać im to, czego szukają w łatwy sposób. Liczba lajków będzie rosnąć, jeśli będzie brakować Ci kilku, zawsze możesz je dokupić.

0 0 votes
Article Rating