Leasing Wilamowice  zadzwoń  887332665

Leasing Wilamowice zadzwoń 887332665

30 października, 2019 0 przez Specjalista Marketingu

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskania potrzebnych rzeczy. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: pożyczki i dzierżawy.
Rzecz leasingowana w umówionym czasie nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Ogrodzieniec

 

 

Najpopularniejszy leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Młode firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w biurze omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi możesz się skontaktować za pomocą prostego formularza, który zamieszczony jest na stronie, infolinii czy sms. Po prostu, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

W trakcie spotkania uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i odliczamy od podatku dochodowego. Rozmowa z doradcą, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Szczególnie ważne jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Procedura jest banalna. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Profity działania są nie do przecenienia. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której w trakcie indywidualnych negocjacji z pewnością byś nie uzyskał. Poruszasz się nowym samochodem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty tylko tankujesz, nad wszelkimi sprawami technicznymi sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Precyzyjnie dobrane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejny plus to fakt, że nie musisz odkupowania leasingowanego samochodu. Tak więc, sprzedaż samochodu i starania o korzystną sprzedaż również nas nie dotyczą.

Możesz bać się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na samochód używany, a firmy takie, jak Leasing Ogrodzieniec oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz przekształcić zapisy umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który sobie wybraliśmy, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W umowie zawiera się warunek, że używamy samochodu, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nie ma konieczności wykupu samochodu.

Firma Leasing Ogrodzieniec wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu osobistego, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jest to więc bardzo dobre rozwiązaniejeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Ogrodzieniec

 

Zobacz również Leasing uproszczony