Opony używane Tuczno

Opony używane Tuczno

24 czerwca, 2019 0 przez Specjalista Marketingu

Opony Michelin traktowane są za drinki z najciekawszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można używać zimą.

Opony używane Dębno

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one znaczenie ekspertów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych decyzji w produktu wielu testów i prób. Do największych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie ciekawe parametry niezależnie od chwili roku,
– wysoką odporność na wykorzystanie co stanowi podstawowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Dębno

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można jeździć dodatkowo w zimie. Nie uczestniczy ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się od nich parametrami. Idealnie kształtują się dla samochodów w klasie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to zaznacza się znacznie interesującymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Dębno

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest podobną drogę hamowania na starej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Dębno

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała dużo przyjazną jakość hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, iż istnieje oponą stricte letnią, a można z powodzeniem czerpać spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a zawsze atakującą od czasu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oznacza o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich wielkie, co świadczy tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie gdy zamierzamy mieć z opon cały rok, bez potrzeb wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ przyjmiemy w zasięgu od 15 do 19 cali.

Opony używane Dębno

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami a wyjątkowo interesującymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest używanie do jej konstrukcje innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym elementem jest bieżnik, będącym skutkiem doświadczenia i zaawansowanej technice, wykorzystanej do jego założenia.

Bieżnik, jaki stał opracowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają wysoką przyczepność na starej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, a wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co przychodzi na odpowiednie jakości jezdne na śniegu. Najważniejszym czynnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają wysokie jakości jezdne. Podczas używania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Dębno

Zobacz również Tanie opony