Plastikowe place zabaw to hit tego lata!

Plastikowe place zabaw to hit tego lata!

19 marca, 2020 0 przez Specjalista Marketingu

Szukasz inspiracji na świetne miejsce zabaw dla swoich pociech i masz nieco miejsca w ogrodzie? Postaw na prawdziwy hit ostatniego lata – plastikowe place zabaw! Kupując poszczególne elementy możesz samodzielnie stworzyć wyjątkowy, trwały i całkowicie bezpieczny plac zabawy, który będzie nie lada atrakcja nie tylko na tygodnie czy miesiące, ale co najmniej na kilka lat!

 

  1. Plastikowy zamek ze zjeżdżalnią
  2. Plastikowy domek dla dzieci
  3. Piaskownica dla dzieci
  4. Tunele z plastiku
  5. Plastikowe zjeżdżalnie dla dzieci

Poniżej kilka sprawdzonych propozycji na plastikowe place zabaw.

Plastikowy zamek ze zjeżdżalnią

Wystarczy wejść na stronę: https://playtime.pl/place-zabaw/278/plastikowe-ogrodowe aby przekonać się jak fantastyczne mogą być plastikowe place zabaw! Spośród różnych elementów, polecamy m.in. plastikowy zamek ze zjeżdżalnią. Jest to przenośne, wielofunkcyjne urządzenie dla dzieci, wyposażone w zjeżdżalnię oraz dodatkowe kryjówki. Doskonale sprawdza się w przydomowych ogródkach. Polecamy!

Plastikowy domek dla dzieci

Dzieciaki uwielbiają kryjówki, w których mogą schować się przed światem dorosłych. W tym celu powstały plastikowe place zabaw i takie jego elementy jak plastikowe domki dla dzieci. Jest to świetna opcja dla przedszkolaków. Niektóre domki posiadają dzwonki, z którego dobiegają rozmaite dźwięki. W domkach znajdują się z kolei m.in. akcesoria do zabawy czy przybory do gotowania. Jest do świetny pomysł na urządzenie ogrodu przy domu. Dzieci nie będą chciały opuścić swojego nowego domku!

Piaskownica dla dzieci

Piaskownica to zawsze dobry pomysł na miejsce zabawy dla dzieci, szczególnie dla przedszkolaków. W sklepach internetowych oferujących plastikowe place zabaw znaleźć można piaskownicę połączone z placem budowy, gdzie dzieci mogą się bawić piaskiem i wodą. Tego typu konstrukcje zadaszone są parasolem. Posiadają również kanały wodne, koparki i inne niezbędne akcesoria i elementy do świetnej zabawy.

Tunele z plastiku

Tunel dla dziecka to świetny pomysł! Tego typu zabawki do plastikowego placu zabaw w ogrodzie można znaleźć bez problemu w sieci. Tunel dla dzieci może przybierać formę np. kolorowej, wesołej gąsienicy. Taka zabawa jest nie tylko źródłem frajdy dla dzieci, ale również sprzyja aktywności ruchowej. Tunele z plastiku? Jesteśmy na tak!

Plastikowe zjeżdżalnie dla dzieci

Nie może ich zabraknąć w plastikowym placu zabaw! W końcu dzieci uwielbiają bawić się na zjeżdżalniach, szczególnie te w wieku przedszkolnym. Co ważne takie produkty są bardzo bezpieczne dzięki licznym zabezpieczeniom. Super sprawa do ogrodu!