Promocja Rossmann Tychowo

Promocja Rossmann Tychowo

Marzec 6, 2019 0 przez Specjalista Marketingu

Nic tak nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie nosi się co dziwić, podczas tej funkcje trzeba mieć o każdym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kosmetyki do kąpieli.

Promocja Rossmann Karlino

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic tak nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie nosi się co dziwić, podczas tej funkcje trzeba mieć o każdym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kosmetyki do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, że nie taki diabeł straszny gdy go wyobrażają! Czy inaczej, nie taka duża kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman

bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i akcesoriów przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Którą powinna posiadać najbardziej dobrą temperaturę woda? Właściwie jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie że być zbyt gorąca, a z zmianie powietrze nie powinno stanowić szybko zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, że nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W jakie urządzenia się wyposażyć? Na pewno konieczne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do prania bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zapomnijcie o świeżych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kremy do kąpieli, czy ręczniki najlepiej zbudować w obszaru ręki, tak żeby sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda ma teraz odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Karlino

Jak trzymać dziecko by czuło się komfortowo i pewnie? Najlepiej ułożyć dziecko na własnych rękach, tak żeby prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać powoli i stopniowo tak żeby się nie przestraszyło, a jak pupa dziecka będzie bezpiecznie nałożona na dnie wanienki – wyjmij prawą rękę i zacznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Najlepiej zbiera się wanienka ze stojakiem, ponieważ nie angażuje pleców rodziców. Nie trzeba się co chwilę schylać i przyjemnie się sprawdzi wśród wysokich rodziców, istniej takich, którzy mają kłopoty z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie zajmuje także sporo miejsca, ponieważ stojak jest oszczędzany także ważna go ukryć w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i radość dziecka, a istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Karlino