Jak zrobić aukcje na Allegro? Poznaj interesujące możliwości.

Jak zrobić aukcje na Allegro? Poznaj interesujące możliwości.

9 października, 2021 0 przez Specjalista Marketingu

Allegro daje swoim sprzedawcom wiele możliwości sprzedażowych.

To właśnie dlatego system ErpBox nieustannie dotrzymuje im kroku. Tak, aby każdy użytkownik ErpBox mógł z nich czerpać, jak największe korzyści. Ponadto, aby jak najbardziej opłacało się to dla ich biznesu. Jedną z nowszych opcji systemu do zarządzania sprzedaży jest możliwość ponownego wrzucenia zakończonej oferty z zachowaniem jej numeru, a tym samym całej historii oraz popularności. Chcesz wiedzieć jak zrobić aukcje na Allegro? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik.

Nowa funkcja Allegro – na czym polega?

Proces ponownego uruchomienia sprzedaży nie jest wcale skomplikowany. Oferta zostaje ponownie aktywowana w serwisie z tym samym adresem WWW i numerem. Jej popularność nie zostaje zmieniona, a czas jej trwania liczy się tak, jakbyś wrzucił na stronę zupełnie nową aukcję. Ważną informacją dla wszystkich sprzedawców korzystających z serwisu jest to, że na skorzystanie z możliwości wznowienia zakończonej oferty jest 60 dni. Po upływie tego czasu przeniesiona ona zostaje do archiwum i dotyczy to zarówno ofert kup teraz, sklepowych, jak i ogłoszeniowych. Jak zrobić aukcje na Allegro? Z ErpBox jest to dziecinnie proste – tutaj znajdziesz więcej informacji.

Jak zrobić aukcje na Allegro? Skorzystaj z ErpBox

Manager Allegro, który znajdziecie w ErpBox, sprawia, że skorzystanie z nowej możliwości jest dziecinnie proste i szybkie. Wystarczy przejść do listy zakończonych aukcji widocznych w swoim panelu, wybrać tą, którą chcielibyście wznowić, a następnie wybrać przycisk ‘wystaw ponownie’.

Jednakże wznowienie oferty z pomocą naszego systemu to nie wszystko, co może dać ci Manager Allegro i ErpBox. Jedną z większych zalet jest to, iż nieustannie jest on aktualizowany. Dzięki temu zawsze będzie zapewniał niezawodne rozwiązania. Nawet wtedy, gdy serwis wprowadza nieuchronne zmiany związane z obsługiwanym API.

Integracja w ErpBox

E-commerce to codzienność na rynku konsumenckim. Zwłaszcza teraz w dobie światowej pandemii. Przedsiębiorcy chętniej wybierają sklepy internetowe między innymi dlatego, że takie rozwiązanie pozwala na dotarcie do większej rzeszy potencjalnych Klientów. Bez względu na to, gdzie mieszkają. Dzięki współpracy z firmami kurierskimi możesz zaoferować szybką realizację zamówienia.

0 0 votes
Article Rating